Najdete nás na Jižní Moravě, v obci Nemojany nedaleko Vyškova. Z různých směrů se k nám dostanete následovně:
- od Olomouce: z dálnice D1 sjeďte na exitu 226 - Vyškov západ. Pokračujte po silnici 430 směr Brno a na první křižovatce odbočte vpravo směr Luleč. V Lulči odbočte na Nemojany a v Nemojanech na Tučapy. Najdete nás vlevo za železničním podjezdem.
- od Vyškova: jeďte po silnici 430 směr Brno, odbočte vpravo směr Luleč. V Lulči odbočte na Nemojany a v Nemojanech na Tučapy. Najdete nás vlevo za železničním podjezdem.
- od Brna: z dálnice D1 sjeďte na exitu 216 - Rousínov. Pokračujte do Rousínova a odtud po silnici 430 ve směru na Vyškov. V Tučapech odbočte vlevo směr Račice - Pístovice. Za Tučapami nás najdete vpravo hned před železničním podjezdem.
- od Rousínova: jeďte po silnici 430 směr Vyškov. V Tučapech odbočte vlevo směr Račice - Pístovice. Za Tučapami nás najdete vpravo hned před železničním podjezdem.
- od Slavkova u Brna: jeďte do Rousínova a odtud po silnici 430 ve směru na Vyškov. V Tučapech odbočte vlevo směr Račice - Pístovice. Za Tučapami nás najdete vpravo hned před železničním podjezdem.
- od Bučovic: po silnici E50 jeďte ve směru na Brno, odbočte na Letonice, Dražovice, Komořany. V Komořanech odbočte vpravo na silnici 430 a pokračujte směrem na Vyškov. V Tučapech odbočte vlevo směr Račice - Pístovice. Za Tučapami nás najdete vpravo hned před železničním podjezdem.

Pro zvětšení klikněte Pro zvětšení klikněte

VYSTAV spol. s r.o. - STAVEBNÍ FIRMA A STAVEBNINY  

Nemojany 227, 683 03 Luleč, Telefon: 517 353 268, Fax: 517 353 268, E-mail: vystav@vystav.cz
Návrh a realizace těchto stránek: Ing. Pavel Řehůřek pavel@rehurek.cz
© 2005 - 2007 VYSTAV spol. s r.o.
Ochrana soukromí & Právní podmínky